Слатка ноќ гел меморија од пена џеб пролетен хибриден душек, душек близнаци

Слатка ноќ гел меморија од пена џеб пролетен хибриден душек, душек близнаци

DEN 4288.00

Обновено

Во магацинот.

Дали некогаш се чувствувате како Goldilocks кога барате нов душек - без кревет не се чувствува како што треба? Тогаш Hybrid Dattcrid Sweetnight 8 инчи ќе биде ваш избор. Ова душеци со големина на близнаци со средно цврсто чувство може да помогне во ублажување на болката во грбот и да се подобри квалитетот на спиењето. Комбинира удобноста на гел мемориската пена со поддршка на калеми, душеците со близнаци од 8 инчи обезбедуваат олеснување на притисокот, усогласување на 'рбетот и реакција. Хибриден душек Sweetnight користи 2-слој мемориска пена за да го намали преносот на движење. Покрај тоа, пената што ја користиме во душеците е овластена од Certipur-US. Хибриден душек со слатка ноќ со гел меморија пена го одржува вашиот сон. Душеци од џебна џебна џеб од 8 инчи имаат индивидуално завиткани џебни калеми под неколку меки слоеви на пена, што обезбедува голема поддршка и го олеснува притисокот. Покриената за кожата е сертифицирана од OEKO-Tex, што е трајно и непречено. Слатка ноќ душек близнак во кутија доаѓа со компресиран и валани пакет за удобна испорака и источно поставување. Пената за меморија за гел за ладење може да се прилагоди на тежината и температурата на вашето тело. Пената во душекот Sweetnight е сертифицирана од Certipur-US, што е безбедно и издржлива. Ocketебниот пролет и слојот на мемориската пена обезбедуваат одлична поддршка и удобно чувство. Хибридниот душек Sweetnight може да го намали преносот на движење што го спречува нарушувањето од вашиот партнер. Душек за пена од пена од слатка ноќ, со покривка што е пријателски за кожата е заверен од ОЕКО-Текс. Овој хибриден душек додава дополнителна пена за слој за обезбедување на чувство на средна фирма. Двоен душек со ергономски дизајн одговара на формата на вашето тело и е погоден за сите видови на спиење. Душеците за слатка ноќ се компатибилни со фондациите/платформата SLAT/изворите на кутии/креветите/креветите со рамна платформа/RVS и подови. Душекот Sweetnight 8 инчи доаѓа со валани и компресиран пакет, што е лесна испорака и поставување. Ве молиме почекајте хибриден душек најмалку 72 часа за целосно проширување. Душеци со големина на близнаци : 39 "W x 75" L x 8 "H. Душеци со целосна големина : 54" W x 75 "L x 8" H. Душеци со големина на кралицата : 60 ​​"w x 80" l x 8 "ч.

Најдобри понуди

Grandrest 9 '' Душек за гел за вистина за удобност за возрасни за возрасни, целосен, полн Обновено
Grandrest 9 '' Душек за гел за вистина за удобност за возрасни за возрасни, целосен, полн

Необидете се во раскошната елеганција на спиење дизајниран од возрасни со душек за гел за удобност од Gra

DEN 2208.00
Спа сензации од Зинус 6 ладење суштински душек од пена, полн Обновено
Спа сензации од Зинус 6 ладење суштински душек од пена, полн

Нашиот суштински душек за ладење комбинира кул удобност со максимална достапност Направено до Те смири

DEN 6327.68
Hybrid душек на викторија 8 , близнак XL Обновено
Hybrid душек на викторија 8 , близнак XL

Hybrid душек на Napqueen Victoria Cool Gel TwinXL Hybrid идеален за заспан од страничен и заден заспан Наменето за квалитет и

DEN 4128.00
Зинус Спа Сензации Спокојство 12 Мемори Пена Душек, Крал Обновено
Зинус Спа Сензации Спокојство 12 Мемори Пена Душек, Крал

Спа Сензации Од Зинус 12 " спокојство Меморија Пена душек возрасен ќе ви помогне да уживате во поудобен, п

DEN 3.33
Новила 10 Душек за гел за кралица душек пена душек, душек со големина на кралицата во кутија Обновено
Новила 10 Душек за гел за кралица душек пена душек, душек со големина на кралицата во кутија

This Novilla 10" queen mattress gel memory foam mattress provides you a restful sleep With cooling gel memory foam, this mattress can avoid overheating during your sleep Memory foam layer co

DEN 1.67
Вредност Термобдиран полиестер исполнет ватиран душек за кревети во кревет, полн, тен Обновено
Вредност Термобдиран полиестер исполнет ватиран душек за кревети во кревет, полн, тен

Душекот со ватиран со врвен кревет со полиестер со вредност од 6 инчи, кој е повеќефункционален додаток �

DEN 1.33
Спа сензации од Зинус 6 ладење суштински душек од пена, крал Обновено
Спа сензации од Зинус 6 ладење суштински душек од пена, крал

Нашиот суштински душек за ладење комбинира кул удобност со максимална достапност Направено до Те смири

DEN 2.67
Дома на Сора 12,5 Ватиран бакарен хибриден душек, кралица Обновено
Дома на Сора 12,5 Ватиран бакарен хибриден душек, кралица

Спијте ладно со ткаенината на Trupedic's Ture & Cilking Оваа технологија помага во регулирање на вашата температур

DEN 4076.64
Спа сензации 12 Меморија пена удобност душек Обновено
Спа сензации 12 Меморија пена удобност душек

Линијата за удобност за удобност за пена за SPA Sensations нуди прилагодена, релаксирачка поддршка за подобар

DEN 4608.00
Subrte 10 Хибриден душек удобна пена и индивидуален џеб пролетен душек, кралица Обновено
Subrte 10 Хибриден душек удобна пена и индивидуален џеб пролетен душек, кралица

Леснотија во Dreamland со нашата 10 "хибридна душек удобна пена и индивидуален џеб пролетен душек...

DEN 4479.84
Subrte 10 Хибриден душек удобна пена и индивидуален џеб пролетен душек, близнак XL Обновено
Subrte 10 Хибриден душек удобна пена и индивидуален џеб пролетен душек, близнак XL

Леснотија во Dreamland со нашата 10 "хибридна душек удобна пена и индивидуален џеб пролетен душек Кога меките

DEN 0.33
nue by novaform 10 хибриден душек за поддршка, повеќе димензии Обновено
nue by novaform 10 хибриден душек за поддршка, повеќе димензии

Тоа е натпревар направен во Небото за спиење Хибридна комбинација на Inerspring Coils и гел меморија пена созда

DEN 1.00