Мејбелин Њујорк Сензационален Кармин Во Боја, Петта Аве Фушија

Мејбелин Њујорк Сензационален Кармин Во Боја, Петта Аве Фушија

DEN 1.00

Обновено

Во магацинот.

Опис Крцкава Боја Од Чисти Пигменти Достапна во 48 Нијанси 'кремасто чувство од негување мед нектар' бујни, примамливи, неодоливи нијанси се заљубуваат во бојата, одново. Крцкава боја од чисти пигменти. Кремасто чувство од негување мед нектар. Бојата на усните е толку богата, толку зачудувачка.. сензационално е.*Направено Во Усеин Состојки : Масло Од Ланолин (Ланолин Ликвида), Масло Од Сусам, Масло Од Сусам Индикум, Олеил Ерукат, Микрокристален Восок (Цера Микрокристалина), Ппг 5 Ланолински Восок, Ацетилиран Ланолин, Пчелин Восок (Цера Алба), Алумина, Дистеардимониум Хекторит, Калциум Алуминиум Боросиликат, токоферил Ацетат, Акрилна Киселина/Изобутил Акрилат/Изоборнил Акрилат Кополимер, Мирис, Пентаеритритил Тетра-Дистил Хидроксихидроцинамат, Синтетички Флуорфлогопит, Силика, Калциум Натриум Боросиликат, Бензил Алкохол, Калај Оксид, Мед (Мел), Полиетилен терефталат, Алуминиум Хидроксид, Акрилати Кополимер, Бисер Во Прав, Диметикон, Може Да Содржат (+/-) : Мика, Титаниум Диоксид (Ci 77891), Ci 77491, Ci 77492, Железни Оксиди (Ci 77499), Црвено 7 Езеро (Ci 15850), Црвено 28 Езеро (Ci 45410), Жолто 6 Езеро (ci 15985), Црвено 22 Езеро (Ci 45380), Жолто 5 Езеро (Ci 19140), Сино 1 Езеро (Ci 42090), Кармин (Ci 75470).Насоки : Нанесете ја бојата на усните почнувајќи од центарот на горната усна. Работете од центарот до надворешните рабови, следејќи ги контурите на устата. Потоа лизгајте низ целата долна усна. Мејбелин Боја Сензационална Боја За Усни : 300 Топло Лате. Крцкава боја од чисти пигменти. Кремасто чувство од негување мед нектар.

Најдобри понуди

Трговска марка ликовна уметност „Флеурс“ платно уметност од Оксана Зика Обновено
Трговска марка ликовна уметност „Флеурс“ платно уметност од Оксана Зика

Уметник : Оксана Зиакасубјект : Флоралстајл : Модерни и современи проодни типови : Галеријаобвиткано пла

DEN 1.00
Трговска марка ликовна уметност „слатка хармонија“ платно уметност од Герт Лавсен Обновено
Трговска марка ликовна уметност „слатка хармонија“ платно уметност од Герт Лавсен

Уметник : Герт Лавсенсубјект : Cuisinestyle : Modern & Modern and Contectional Product Тип : Галеријаобвиткано платно Арт Уметнич�

DEN 1.00
Лутон Викер клупски столчиња на отворено со перници, сет од 2, темно кафеава и беж Обновено
Лутон Викер клупски столчиња на отворено со перници, сет од 2, темно кафеава и беж

Лесно издигнете го вашиот простор на отворено со допир на модерна благодат Фали чисти линии и едноставн

DEN 7058.72
Oppopsi Надворешен вселенски wallид uralид, 94-во 118-во, 77. квадратни метри Обновено
Oppopsi Надворешен вселенски wallид uralид, 94-во 118-во, 77. квадратни метри

Снимајте за theвездите со овој надворешен вселенски wallид Со разигран жолт вонземјанин и етикетирани пла�

DEN 250.88
Момци за чудо нација плетете тексас шорцеви, големини 4- & хаски Обновено
Момци за чудо нација плетете тексас шорцеви, големини 4- & хаски

Лесното влечење Jeanан шорцеви се задолжителни за плакарот на вашето мало момче Плутните тексас на чудат�

DEN 255.68
Мерилин Вендлинг „Брег брод I“ платно уметност Обновено
Мерилин Вендлинг „Брег брод I“ платно уметност

Уметник : Мерилин Вендлинг Предмет : Пејзаж пестил : Модерни и современи проодни типови : галерија обвитк

DEN 3.00
Користено тркало за легури на алуминиум ОЕМ, сива искра сребро, се вклопува во 1987 година- epип Вагонер Обновено
Користено тркало за легури на алуминиум ОЕМ, сива искра сребро, се вклопува во 1987 година- epип Вагонер

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им обезбедат на клиентите широк спектар на вис�

DEN 1088.00
Тајни богатства женски и женски плус плетен сон за спиење Обновено
Тајни богатства женски и женски плус плетен сон за спиење

Слатки соништа, сладок стил во спиењето, пантолони од тајни богатства Оваа удобна и стилска пантолона е

DEN 377.44
Саси тим навива костум за возрасни Обновено
Саси тим навива костум за возрасни

Дали сте подготвени да го покажете вашиот тимски дух, овој забавен и силен костум за навивачи ќе ве врат�

DEN 1119.84
Метал што може да се игра - Бесконечност - жолто злато Обновено
Метал што може да се игра - Бесконечност - жолто злато

Играчки метал бесконечност (Model S) од Beyond123 е отворен градежен блок поставен во легура на алуминиум Не сам

DEN 0.67