Честер Светло Сива 6' 7 9 ' Традиционален Правоаголник Површина Килим

Честер Светло Сива 6' 7 9 ' Традиционален Правоаголник Површина Килим

DEN 2704.00

Обновено

Во магацинот.

Сложениот дизајн на Килимот Честер ќе ги зафати вашите очи додека беспрекорно се вклопува во позадината на секој боемски простор за живеење. Лесно избледениот, суптилно асиметричен дизајн на овој килим му дава гроздобер изглед на добро сочувана антика. Светлите нијанси на честер и моделите за визуелно апсење го прават совршена декорација за секоја просторија каде што сакате да бидете креативни или пријатни. Машина ткаени Во Турција со 100% полипропилен и низок куп од 0,24 инчи. Се препорачува тепих за да се спречи лизгање и движење. Место чиста со бела крпа, една година ограничена гаранција. 100% Полипропилен. Машина Ткаени Во Турција. Низок Куп. Висина На Купот : 0,2". Само Во Затворен Простор. Модерен и еклектичен, Овој Традиционален стилизиран килим додава елегантен изглед на вашиот простор. Чај, Овесна Каша, Средно Сива, Црвена Тула, Сива, Сенф, Светло Розова. Нијанси На Чај, Овесна Каша, Средно Сива, Црвена Тула, Сива, Сенф, Светло Розова. 5' х 8 ' Правоаголник Површина Килим. Различни бои и големини достапни во колекцијата. Уметнички Ткајачи. Дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим е одобрен за деца и пријателски за миленичиња. Совршен за области со голем сообраќај во вашиот дом, како што се дневна соба, трпезарија, кујна и ходници. Лесен за чистење и одржување, препорачуваме редовно чистење со правосмукалка и чистење на самото место со чиста крпа. Секогаш прво тестирајте мала површина. Вакуумите со канистер без шипки за тепање се оптимален тип на вакуум за употреба на килими, но можете да го користите и рачниот додаток на исправен вакуум. Функционалниот Низок Куп овозможува погодно поставување во влезовите, под мебелот и нема да ги попречува вратите. Една година ограничена гаранција производителот. Килим Рампа Препорачува.

Најдобри понуди

Без граници со кратки ракави на јуниори, четкана маица со вратот, пакувања, пакувања Обновено
Без граници со кратки ракави на јуниори, четкана маица со вратот, пакувања, пакувања

Дворефички! Оваа две пакувања со кратки ракави од без граници има Vврат и е совршен врвен пат за грешки и�

DEN 298.88
Bridgestone NCAA Golf Stand Bag-Alabama Обновено
Bridgestone NCAA Golf Stand Bag-Alabama

Торбата со колички на Bridgestone NCAA има 7насочен делител на врвот со врвна рачка за лифт...

DEN 1599.84
Студената индустрија модерна длабока сина цветна каранфил со цвеќиња, 36, дизајн од Нан Обновено
Студената индустрија модерна длабока сина цветна каранфил со цвеќиња, 36, дизајн од Нан

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

DEN 0.33
Луг Клипер Л Оксфорд Патика Обновено
Луг Клипер Л Оксфорд Патика

Оставете ги потпетиците зад себе за опуштено и модерен лизга на чевли Оставете го овој удобен, лесен за �

DEN 367.04
Homadles Кардигани За Жени Плус Големина-Мода Лабава Кардиган Црвена Големина М Обновено
Homadles Кардигани За Жени Плус Големина-Мода Лабава Кардиган Црвена Големина М

Homadles Кардигани За Жени Плус ГолеминаМода Лабава Кардиган Црвена Големина MWe ние сме посветени на обезбе

DEN 1.00
RealTree Blaze Porfare Women Performance Pullover Hoodie со вратот Gaiter xxl Обновено
RealTree Blaze Porfare Women Performance Pullover Hoodie со вратот Gaiter xxl

Realtree Blaze Orange Women Performance Pullover Hoodie со вратот на вратот е задолжително за вашиот следен ден на лов или на отво

DEN 415.84
Памперс крстосувачи пелени, економија плус, големина 7, брои Обновено
Памперс крстосувачи пелени, економија плус, големина 7, брои

Со суперапсорбинтен материјал, крстосувачите на памперс со сув макс се 2x посува* за извонредна заштита �

DEN 431.52
Subrte Premium Microfiber отпорен на брчки, вграден лист Обновено
Subrte Premium Microfiber отпорен на брчки, вграден лист

Надградете го вашиот дом со Subrtex Premium Ultra Soft Microfiber опремени со постелнина Направено од високо квалитетни

DEN 3.00
Минесота дива шестоаголник Поставен целосен кралица и срам Обновено
Минесота дива шестоаголник Поставен целосен кралица и срам

Најдобар начин да се гарантираат слатки соништа на Минесота Диви победи е со додавање на овој шестоагол

DEN 0.67
Тенок за момчиња на Леви Дете за деца со меки четкани панталони, големини 2T-4T Обновено
Тенок за момчиња на Леви Дете за деца со меки четкани панталони, големини 2T-4T

Тенок панталони на Levi's® 511 ™ се пар модерни тепиња со простор за движење Одлична алтернатива на слаби па

DEN 255.04
Мелиса Ванг „Индија во црно -бело i“ платно уметност Обновено
Мелиса Ванг „Индија во црно -бело i“ платно уметност

Уметник : Мелиса Ванг Предмет : Апстракт Стил : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано п�

DEN 3.00
Персонализирана забава за животни од диви Кратс, зелена маица Обновено
Персонализирана забава за животни од диви Кратс, зелена маица

Време е да се забавувате со дивите Кратти Персонализирана дива Краттс забава за животни Зелена маица : В

DEN 3.00
Бринли Ко. Обновено
Бринли Ко.

Додадете малку SASS во вашата колекција за подигање со Syrra By Brinley Co Овој слабиот екстрашироко чизми за теле

DEN 1.00
Белење на машка машка графичка графичка рака Обновено
Белење на машка машка графичка графичка рака

Ичиго Куросаки, тинејџер со можност да види духови, ги стекнува силите на душата Рипер и тргнува да ги за

DEN 239.84
Време и време женски и женски плус големина леопард печатење v-жица врвот за капење Обновено
Време и време женски и женски плус големина леопард печатење v-жица врвот за капење

Оставете го вашиот стил на базенот да рика во овој шик бикини врвот од време и TRU Во примамливиот принт н�

DEN 1218.56
Енергетска стоп пред и задна подлога за сопирање на сопирачките Z и комплет за ротор K5775-26 Обновено
Енергетска стоп пред и задна подлога за сопирање на сопирачките Z и комплет за ротор K5775-26

Секоја компонента на овој комплет за сопирачки е дизајнирана да се справи со зголемената побарувачка н�

DEN 8799.84
Момчињата ја проверуваат играта со топки кратки Обновено
Момчињата ја проверуваат играта со топки кратки

И 1 кошаркарски шорцеви на момчињата се карактеризираат со текстурирана плетена ткаенина со контрастни

DEN 3.33