Студио Бактон Студио Камила модерна крем ткаенина од средниот век и темно кафеава завршена дрво за јадење 2 парчиња

Студио Бактон Студио Камила модерна крем ткаенина од средниот век и темно кафеава завршена дрво за јадење 2 парчиња

DEN 2399.84

Обновено

Во магацинот.

Воведете ја прекрасната едноставност на средината на век во вашиот простор со стол за јадење Камила. Направено во Малезија, ова прекрасно парче се состои од цврста рамка од дрво опремена со перничето со перниче, тапациран во мазна ткаенина. Неговата потпирачка за грб нежно се крие наоколу за да понуди врвна удобност за јадење додека рационализираната силуета овозможува светлината да тече природно низ целата просторија. На Камила се потребни склопување и карактеристики на зацрени нозе за одлична стабилност и поддршка. Зафатено, но сепак евокативно, столчето за јадење во Камила формира пријатен аранжман во секој простор за јадење. Севкупни димензии : 17,50 "W x 19.70 " D x 30.30 "H; Димензии на областа за седење : 18.10 " W x 16.30 "D x 18.90 " H; Назад : 11,40 "H; нозе : 14,50 " H; • Сетот од средниот век вклучува две (2) столчиња за јадење • Конструирани од гумено дрво и МДФ • Седиште поставено со пена и тапациран во ткаенина • Закривен потпирач за грб • Затегнати нозе • Минималистичка рамка • Потребна е склопување • Тежина на производот : 11,9 фунти • Тежина на пакет : 28,6 фунти • Целокупни димензии : 17,50 "W x 19,70" D x 30.30 "H; Димензии на областа за седење : 18.10" W x 16.30 "D x 18.90" H; Назад : 11,40 "ч; нозе : 14,50" ч; • Боја на производот : крем/темно кафеава • Состав на производи : ткаенина „100% полиестер“/гума дрво/MDF/пена.

Најдобри понуди

Крис Паске 'Sage II на Burlap' Canvas Art Обновено
Крис Паске 'Sage II на Burlap' Canvas Art

Уметник : Крис Пасксебјект : Флоралстил : Модерни и современи проодни типови : галеријаобвиткано платно �

DEN 2239.84
Rizzy Home Glendale Area Rug Ft. - во. Ft. Разнобојниот модел GLDGD701000572304 Обновено
Rizzy Home Glendale Area Rug Ft. - во. Ft. Разнобојниот модел GLDGD701000572304

Трајни полипропиленски за употреба на надворешноста на надворешната употреба во совпаѓање на Colore Ayes чи

DEN 1803.04
Мала starвезда органско девојче со долги ракави со долги ракави и нозе, сет на облека Обновено
Мала starвезда органско девојче со долги ракави со долги ракави и нозе, сет на облека

Чиста органска : екопријателска, природна завршница за супер мекост и помалку намалување Екстра нежно з

DEN 319.84
Сју Дејвис „Добредојдовте пролет“ платно уметност Обновено
Сју Дејвис „Добредојдовте пролет“ платно уметност

Уметник : Сју Davissubject : Floral Style : Modern & Modernivery Product Type : Galleryобвиткано платно уметност Ова подготвено за обесе�

DEN 2.33
Дизајн на „Античка илустрација на птици“, традиционална метална wallидна уметност - диск од 36 Обновено
Дизајн на „Античка илустрација на птици“, традиционална метална wallидна уметност - диск од 36

Исклучителен дизајн што носи убавина во вашиот дом и канцеларија, оваа метална wallидна уметност во црн к�

DEN 160.00
Грејсон Социјални жени и женски плус пулвер со долг ракав и сет за спиење со шорцеви, 2-парчиња Обновено
Грејсон Социјални жени и женски плус пулвер со долг ракав и сет за спиење со шорцеви, 2-парчиња

Вашиот удобен изглед на спиење е комплетен со овој двопарчен сон поставен од Грејсон Социјал Врвот на д�

DEN 319.84
С. Поло Асн. Машка и голема машка панталона Обновено
С. Поло Асн. Машка и голема машка панталона

Никогаш нема да најдете повеќе разноврсно решение за секојдневно носење отколку карго пан Со дарежлива

DEN 3.00
Лиценциран за девојки за спиење 1-ПЦ Обновено
Лиценциран за девојки за спиење 1-ПЦ

Есен и зима се совршени сезони за да ја срушат во овој вид на спиење со полно тело Мека, микро руно констр

DEN 0.67
Dickies mens оригинална работа, пантолова Обновено
Dickies mens оригинална работа, пантолова

Оригиналот е сè уште најдобар добијте повеќе за вашите пари од оваа удобна, убава алатка за комунални у�

DEN 639.84
Трговска марка ликовна уметност „Време на чудо“ платно уметност од Трисија Рејли-Матјус Обновено
Трговска марка ликовна уметност „Време на чудо“ платно уметност од Трисија Рејли-Матјус

Уметник : Трисија РејлиМатјуссубјект : People Style : Modern & Moderner Product Type : Galleryзавиткан платно уметност Ова подго

DEN 2601.60
Без граници јуниори плус големина шорцеви со велосипед со висока половината, 2 пакувања Обновено