Температура Сензор Сонда Висока Точност Отпорни На Вода NTC 10k Б Термистор Жица Кабел Температура Сонда

Температура Сензор Сонда Висока Точност Отпорни На Вода NTC 10k Б Термистор Жица Кабел Температура Сонда

DEN 2.67

Обновено

Во магацинот.

Нашата температурна сонда усвојува чувствителен и сигурен термистор NTC и е во состојба да толерира најшироко мерење од -50 qu до +110€. Широки апликации, може да се користи во мерење на температурата на аквариум, клима уред за домаќинство, фрижидер, фонтана за вода, кутија за сушење, постојана кутија итн. . . Карактеристики : . Изработен од фино квалитетен материјал, водоотпорен, - доказ и - ' рѓа. Широка температура на мерење од -50 € до +110€. Висока точност, чувствителна и сигурна. 1м/2М(опционално) должина на кабелот, достапна за далечинско умерено мерење и контролирање. Широки апликации, може да се користи во мерење на температурата на аквариум, клима уред за домаќинство, фрижидер, фонтана за вода, кутија за сушење, постојана кутија итн. . . Спецификации : . . Тип : НТЦ 10К/Б3435. Боја : Црна . Должина : 1М, 2М (Опционално). Температура на мерење : -50€ до +110€. Точност На Мерење : Рамките 1. Конектор : Џ2. 54-2 Пински Приклучок . Големина сонда : 4 * 20мм / 0.16 * 0.79 во. Големина на пакетот : 100 * 60 * 30мм / 3.94 * 2.36 * 1.18 во. Тежина На Пакетот : . * 1М : 8г / 0,28 унца. * 2М : 14гр / 0,49 унца. . . Пакет Листа : . 1 * Сонда За Сензор За Температура Изработена од фин квалитетен материјал, отпорна на вода,-доказ и- ' рѓа. Широка температура на мерење од -50 € до +110€. Висока точност, чувствителна и сигурна. 1м/2М(опционално) должина на кабелот, достапна за далечинско умерено мерење и контролирање. Широки апликации, може да се користи во мерење на температурата на аквариум, клима уред за домаќинство, фрижидер, фонтана за вода, кутија за сушење, постојана кутија итн.

Најдобри понуди

Боксери Мек Боксер Краток За Мажи, Големини 2XS-6XL Обновено
Боксери Мек Боксер Краток За Мажи, Големини 2XS-6XL

1.Висок Квалитет : Изработени од висококвалитетна ткаенина, мека и дише 2.Функција : Удобност Флекс Појас

DEN 2.33
Дами Беспрекорен Врв Чипка Убавина Грб Градите Завиткување Долна Облека Обновено
Дами Беспрекорен Врв Чипка Убавина Грб Градите Завиткување Долна Облека

Информации за производот : Сезона : Четири Сезони Пол : Жени Повод : Стил : Секојдневен Должина на ракавот

DEN 0.33
Појачани Жени Сјајни Покажуваат Тенкост Истегнување На Половината Хеланки За Забави Панталони со моливи жени Обновено
Женски Летни Тимови Плажа Постелнина Поставува Копче Назад Култура Врвот Широк Нога Краток Сет Со Џебови Обновено
Алера Потпирач за Глава За К Стол, Мрежа, Црна Обновено
Алера Потпирач за Глава За К Стол, Мрежа, Црна

Елегантен дизајн и лесна приврзаност Прилагодлив соодветен мрежест потпирач за глава за употреба со Ст

DEN 383.84
Тианлу Пет Чевли Еднобојни Анти-лизгачки Гумени Единствени Кучиња Сандали Чевли За Отворено Обновено
Тианлу Пет Чевли Еднобојни Анти-лизгачки Гумени Единствени Кучиња Сандали Чевли За Отворено

Опис : со мека текстура и ткаенина што дише, сандалите за миленичиња се пријателски за кожата и удобни за

DEN 107.36
Берингер Ултра-ДИ ДИ600П Пасивна Ди-Кутија Со Високи Перформанси Обновено
Берингер Ултра-ДИ ДИ600П Пасивна Ди-Кутија Со Високи Перформанси

УлтраДИ ДИ600П е пасивна кутија ЗА Вбризгување (Директно Вбризгување) за поврзување на гитара, бас или та�

DEN 3.33
&W Медиуми ФП-Фонс И Портер Книги-Современи Келтски Капчиња Обновено
&W Медиуми ФП-Фонс И Портер Книги-Современи Келтски Капчиња

Карактеристики Фонс И Портер Книги, Современи Келтски Капчиња : дали некогаш сте сакале да создадете џе�

DEN 383.84
Поставете Ремен За Кучиња И Поводник Поставете Ремен За Миленичиња Што Дише Поводник За Мачки И Ремен За Кученца Обновено
Фултон ХДПБ Свитка-Далеку Болт-На Шарка Комплет-3 4 Обновено
Фултон ХДПБ Свитка-Далеку Болт-На Шарка Комплет-3 4

Комплетите Со Шарки Со Завртки На фултон Ги претвораат стандардните јазици на приколката во конфигурац

DEN 476.80
Родител Дете Бикини Едно парче Мајка Ќерка Костим За Капење Девојки Боди Костим За Капење Семејство Одмор Пижами Обновено
Пренослив бебешки шетач прилагодлив држач за прашка за бебешки играчки за бебиња Обновено
Пренослив бебешки шетач прилагодлив држач за прашка за бебешки играчки за бебиња

1 Повеќекратна употреба4 типа на стилови на употреба, во зависност од способноста за одење на бебето, за �

DEN 0.67