Fovien Миленичиња Поводник Влечење Јаже Миленичиња Куче Со Контрола Безбедност Поместена Рачка За Обука, Одење, Џогирање И Водење На Вашето Домашно Милениче, Црно

Fovien Миленичиња Поводник Влечење Јаже Миленичиња Куче Со Контрола Безбедност Поместена Рачка За Обука, Одење, Џогирање И Водење

DEN 273.44

Обновено

Во магацинот.

Карактеристики на производот Цврст НАЈЛОНСКИ Материјал Кој исто така е отпорен на вода за појасот ќе го заштити вашето тело ЗА разиграно куче ВИСОКОКВАЛИТЕТНИТЕ ПРОШИРЛИВИ ДОЛГИ Леши кои даваат доволно простор за удобно трчање на кучето пред вас, или покрај вас издржлив метал 360? спречува заплеткување и лесно се става и спушта техничка Спецификацијаматеријал : Најлонска Ткаенина Памучна Боја : Виолетова Големина На Поводник : Вклучен е 1,2 цмпакет1 Х Куче Поводник Совршена Контрола : способноста целосно да го контролирате вашето куче може да биде клучно, особено кога поминувате прометна улица. Лесната рачка за контрола на зафат на банџи ќе ви овозможи цврсто, но непречено држење на вашето куче секогаш кога треба да го држите подалеку од штета!. НЕМА ЗАПЛЕТКУВАЊЕ ДИЗАЈН : Сега тоа?позабавно е да одиме на места и полесно од кога било досега со нашите раце слободен поводник за две кучиња. Дизајнот на сплитер без заплеткување има 360? ротација што им овозможува на вашите кучиња слободно да се движат. Никогаш нема да мора да се грижите дали ќе добиете извртени каишки. Прилагодлив поводник за кучиња : најлонскиот поводник за кучиња обезбедува многу простор и за вас и за вашите кучиња додека шетате,трчате,тренирате или пешачите.Најлонскиот појас може да се прилагоди преку пластичната тока како одличен поводник за одење кучиња без раце или поводник за трчање кучиња.Идеален за мали, средни, големи кучиња. Удобна поместена сообраќајна рачка] поводник за кучиња со мека подлога ги прави долгите прошетки удобни и нема да ги напрегаат рацете за влечење на вашето куче.Рачката за сообраќај во близина на клипот е одлична за поголема контрола и безбедност кога треба да го држите вашето куче поблиску до вас во сообраќајот или да шетате низ толпата,а слободната рака може да се префрли на сообраќајна рачка за обука на поводник за кучиња кога е потребно. ВРВЕН КВАЛИТЕТ ? Нашиот двоен поводник за кучиња без раце е изработен од висококвалитетен најлон против кинење со силен банџи, издржлива тока за појас и прстени од нерѓосувачки челик. Двојниот поводник за кучиња може да се користи на неколку начини : може да работи како конвенционален поводник за кучиња, но сепак брзо да се претвори во поводник за кучиња без раце за трчање, пешачење, џогирање или кога треба да го користите телефонот или камерата.

Најдобри понуди

Поставете Ремен За Кучиња И Поводник Поставете Ремен За Миленичиња Што Дише Поводник За Мачки И Ремен За Кученца Обновено
20w Ултра Брзо Полнење Тип-C Pd Компактен Мини Коцка Ѕид Полнач И 3A USB-C ДО USB-C Кабел За Samsung Galaxy Z Пати 4, Z Пати Обновено
Дами Беспрекорен Врв Чипка Убавина Грб Градите Завиткување Долна Облека Обновено
Дами Беспрекорен Врв Чипка Убавина Грб Градите Завиткување Долна Облека

Информации за производот : Сезона : Четири Сезони Пол : Жени Повод : Стил : Секојдневен Должина на ракавот

DEN 0.33
Спидбол Брзо Сечење Флексибилен Издржлив Лесен Блок, во, Сино Обновено
Спидбол Брзо Сечење Флексибилен Издржлив Лесен Блок, во, Сино

Спидбол Брзо Сечење Лесно мерење На Блок лесно пренесува слики од печатачи со мастило, клип уметност и в

DEN 1.67
Мама И Јас Фустани О-Вратот Фустан Родител-Дете Семејство Појавување Облека Обновено
Мама И Јас Фустани О-Вратот Фустан Родител-Дете Семејство Појавување Облека

Материјал : Полиестер +Спандекс Бои : како што покажува сликата Големини : S / M / L / XL / XXL(мајка), XS / S / M / L / XL

DEN 415.84
Тојела ц-тип носни нокти Сина Обновено
Тојела ц-тип носни нокти Сина

Медицински Титаниум Панк Клип на лажни пирсинг тело носот усна прстенитрибути : Нештоприродете Информа

DEN 383.84
Treedi Колофон Јадро Лемење Џеб Цевка Лемење Жица Калај Олово Нето тежина 0.43 мл за Електроника, Коло Одбори Обновено
Комплет За Поправка на јаглени хидрати За Hdc Homelite HEZ & Super EZ Homelite 60 Обновено
Комплет За Поправка на јаглени хидрати За Hdc Homelite HEZ & Super EZ Homelite 60

Опис : *Комплет За Поправка На Јаглехидрати За Homelite На Валбро HDC Ez & Super EZ Homelite 350 360 150 60*Тип : Јаглехидрати П�

DEN 148.96
Пораст На Благородништвото-Пошироко Обновено
Пораст На Благородништвото-Пошироко

Во Пораст До Благородништвото : Подалеку ќе собирате и чувате скапоцени Мошти, ќе давате жртви На Безвре

DEN 1.67
Премиум Појас Од Corмиден Кабел, Достапни Се Повеќе Големини Обновено
Премиум Појас Од Corмиден Кабел, Достапни Се Повеќе Големини

Кабелот Од Fiмидни Влакна е семејство на најлони кои вклучуваат Кевлар Belмидните Ремени се мерат според �

DEN 2.33
Градина Ковано Железо Кофа Симулација Круг Железо Кофа Цвет Тенџере Метал Цвет кофа За Домашна Големина И Обновено
Повеќенаменски Капак За Парапет За Базен Анти-лизгачки Еластичен Капак За Потпирач За Раце Обновено
Повеќенаменски Капак За Парапет За Базен Анти-лизгачки Еластичен Капак За Потпирач За Раце

Карактеристики : Премиум материјал : капакот на потпирачот за раце за базен е изработен од полиестерска

DEN 2399.84
Дневни комплети за женски Женски Плетен Наметка Палто со јака раб шал удобни комплети за жени Обновено
Дневни комплети за женски Женски Плетен Наметка Палто со јака раб шал удобни комплети за жени

костими за потење за жени поставете 2 парчиња портокалови дуксери блузи за женски костуми 2 парчиња модн

DEN 431.84
Вино Посебен Сет, Сребро Обновено
Вино Посебен Сет, Сребро

Многу убав отворач за вино поставен од Различната колекција Комплетот е изработен од нерѓосувачки чели

DEN 2.33
Приклучок против мирис За Сквотирање Тава Сквотирање Тоалет Сквотирање Јама Мирис Затворач Издржлив Мал Обновено
Псеврлт Летни Женски Панталони За Облека Одговараат На Памучни Панталони Со Широк Краток Ракав Обновено
Псеврлт Летни Женски Панталони За Облека Одговараат На Памучни Панталони Со Широк Краток Ракав

75"Sleeve : 18cm / 7 Уникатните вертикални набори прават да изгледате потенок.53"Size : XXLBust : 102cm / 40 Шик Карактеристи

DEN 1.67
Машки Летен Мраз Свила Беспрекорни Ултра тенки Гаќички Дишат Секси Лесни Обновено
Машки Летен Мраз Свила Беспрекорни Ултра тенки Гаќички Дишат Секси Лесни

Машки Летен Мраз Свила Беспрекорни Ултра тенки Гаќички Кои Дишат Секси Лесни Краткиможеме да гарантира

DEN 3.33