Allswell Luxe 12 кревет во хибриден душек BO, крал

Allswell Luxe 12 кревет во хибриден душек BO, крал

DEN 5712.00

Обновено

Во магацинот.

Хибридниот душек Allswell Luxe го зема потписот на душекот „Allswell“ и ја вклучува удобноста! Нашиот најзаграден душек, овој хибриден диезион го комбинира најдоброто од мемориската пена и извира во еден душек за крајниот експерит за спиење. Луксузот има чувство со средна фирма, што го прави идеално за луѓето кои претпочитаат повеќе поддржувачка површина за спиење. Се одликува со повеќе слоеви на мемориска пена и извори кои работат заедно за да обезбедат удобност и поддршка. Слоевите на мемориската пена на вашето тело, додека пролетниот слој под нив обезбедува одговорно, жив чувство. Изворите внатре се индивидуално завиткани за да го намалат преносот на движење (вашиот партнер фрлање и вртење нема да ве тресе буден). Спецификации : Висина : 12 инчи. Чувство на средна фирма. Доаѓа во кутија. Хибриден душек : го меша главниот елемент од традиционалните душеци (извори на калем) со слоеви на мемориска пена. Мемориската пена обезбедува врвна удобност и поддршка и традиционалните пролетни калеми обезбедуваат класична удобност и познато чувство на „отскокнување“. Мемориски пени со високи перформанси со придобивки за ладење и бакар. Напреден гел за ладење на пена. Поддршка на работ од сите четири страни. Ватиран горниот панел со потпис „А“.

Најдобри понуди

Hybrid душек на викторија 8 , близнак XL Обновено
Hybrid душек на викторија 8 , близнак XL

Hybrid душек на Napqueen Victoria Cool Gel TwinXL Hybrid идеален за заспан од страничен и заден заспан Наменето за квалитет и

DEN 4128.00
Слатка ноќ гел меморија од пена џеб пролетен хибриден душек, душек близнаци Обновено
Слатка ноќ гел меморија од пена џеб пролетен хибриден душек, душек близнаци

Дали некогаш се чувствувате како Goldilocks кога барате нов душек без кревет не се чувствува како што треба?

DEN 4288.00
5 душек со двојна меморија од пена - спа сензации од Зинус, розова Обновено
5 душек со двојна меморија од пена - спа сензации од Зинус, розова

Вашето дете може да добие добар ноќен сон со овој спа сензации од Зинус 5 "Меморија пена Двоен душек за де

DEN 2.00
Дома на Сора 12,5 Ватиран бакарен хибриден душек, кралица Обновено
Дома на Сора 12,5 Ватиран бакарен хибриден душек, кралица

Спијте ладно со ткаенината на Trupedic's Ture & Cilking Оваа технологија помага во регулирање на вашата температур

DEN 4076.64
Subrte 10 Хибриден душек удобна пена и индивидуален џеб пролетен душек, кралица Обновено
Subrte 10 Хибриден душек удобна пена и индивидуален џеб пролетен душек, кралица

Леснотија во Dreamland со нашата 10 "хибридна душек удобна пена и индивидуален џеб пролетен душек Кога меките

DEN 4479.84
Спа сензации од Зинус 6 ладење суштински душек од пена, полн Обновено
Спа сензации од Зинус 6 ладење суштински душек од пена, полн

Нашиот суштински душек за ладење комбинира кул удобност со максимална достапност Направено до...

DEN 6327.68
Зинус Спа Сензации Спокојство 12 Мемори Пена Душек, Крал Обновено
Зинус Спа Сензации Спокојство 12 Мемори Пена Душек, Крал

Спа Сензации Од Зинус 12 " спокојство Меморија Пена душек возрасен ќе ви помогне да уживате во поудобен, п

DEN 3.33
Спа сензации од Зинус 6 ладење суштински душек од пена, крал Обновено
Спа сензации од Зинус 6 ладење суштински душек од пена, крал

Нашиот суштински душек за ладење комбинира кул удобност со максимална достапност Направено до...

DEN 2.67
Вредност Термобдиран полиестер исполнет ватиран душек за кревети во кревет, полн, тен Обновено
Вредност Термобдиран полиестер исполнет ватиран душек за кревети во кревет, полн, тен

Душекот со ватиран со врвен кревет со полиестер со вредност од 6 инчи, кој е повеќефункционален додаток �

DEN 1.33