Џена Накит Оклоп, Шумски Цреша

Џена Накит Оклоп, Шумски Цреша

DEN 2015.84

Обновено

Во магацинот.

"Шумската Цреша" Пауел Џена Оклопот За Накит е елегантен додаток во секоја просторија. Шест пространи фиоки, длабок простор за складирање и два странични ормари за складирање скриени со врати обезбедуваат доволно складирање за сите ваши парчиња и топчиња. Благодатните свртени нозе и отворените кружни копчиња го нагласуваат парчето. Потребно е некое собрание. Шумски Цреша Заврши. Елегантен додаток во секоја соба. Доволно простор за складирање. Благодатни свртени нозе. Отворете кружни копчиња акцент на парчето. Собрани Димензии : Затворено : 17 "W x 13" D x 39.12 "H, Отворено : 31.38 "W x 15.5" D x 51.25 " H. Капацитет На Тежина : 1 фунти за секоја кука. Бродови во една кутија.

Најдобри понуди

Моден Едноставен Ормар За Огледало За Складирање Накит СО ЛЕД Светла, За Дневна Соба Или Спална Соба Обновено
Моден Едноставен Ормар За Огледало За Складирање Накит СО ЛЕД Светла, За Дневна Соба Или Спална Соба

Внатрешни LED светла : се вклучува стаклено огледало со Целосна должина и 6 led диоди автоматски се вклучув�

DEN 2.33
Пауел Шампион Накит Оклоп Обновено
Пауел Шампион Накит Оклоп

Чувајте ги вашите богатства со стил со елегантниот Оклоп За Накит Шампион Со убава завршница " махагони"

DEN 2015.84
Шевал Фото Накит Оклоп со 5-Фото Дисплеј, Цреша Обновено
Шевал Фото Накит Оклоп со 5-Фото Дисплеј, Цреша

Оклопот За Накит За Накит Пауел Шевал е прекрасно место за чување на вашите скапоцени парчиња и спомени.

DEN 2.67