Скиноми Ултра Јасен Штит Заштитник На Екранот Филмски Заштитник За LG G Mini

Скиноми Ултра Јасен Штит Заштитник На Екранот Филмски Заштитник За LG G Mini

DEN 238.08

Обновено

Во магацинот.

ЗАШТИТНИКОТ НА Екранот LG G2 Mini Skinomi® е модерно, високотехнолошко заштитно решение за чувствителниот екран НА ВАШИОТ LG G2 mini. Изграден од врвен термопластичен уретан кој нема да искине, кине или гребе, заштитникот на екранот е специјално дизајниран да одговара на МИНИ LG G2. Точните исечоци и прецизното поставување на заштитникот на екранот гарантираат дека ранливите области на ВАШИОТ LG G2 Mini се заштитени додека овозможуваат целосен пристап до сите важни функции на вашиот телефон. Филмот е оптички јасен, но обезбедува неспоредлива заштита од гребнатини, гребнатини и други видови оштетувања. Овој револуционерен заштитник на екранот е речиси отпорен на гребење и неуништлив, што го прави практично невозможно гребење и има својства за само-лекување. Покрај својата екстремна издржливост, заштитникот На мини екранот Skinomi® lg G2, исто така, поседува слој од обложување отпорен НА УВ што спречува пожолтување на заштитникот на екранот со текот на времето и му дава мазна, нелеплива површина што е во согласност со површината на ВАШИОТ LG G2 mini. Доживотна Гаранција За Замена е достапна преку производителот. Skinomi Ултра Јасен Штит Заштитник На Екранот Филм Покритие Стража ЗА LG G2 Мини.

Најдобри понуди

Фултон ХДПБ Свитка-Далеку Болт-На Шарка Комплет-3 4 Обновено
Фултон ХДПБ Свитка-Далеку Болт-На Шарка Комплет-3 4

Комплетите Со Шарки Со Завртки На фултон Ги претвораат стандардните јазици на приколката во конфигурац

DEN 476.80
Treedi Колофон Јадро Лемење Џеб Цевка Лемење Жица Калај Олово Нето тежина 0.43 мл за Електроника, Коло Одбори Обновено
Гилберт И Бенет Тешки Мека Жица Вратоврска Растителни Поддршка Обновено
Гилберт И Бенет Тешки Мека Жица Вратоврска Растителни Поддршка

Карактеристики : пластиката слична на гума ги штити растенијата од оштетување на жицата Идеален за врз

DEN 180.48
Латински Танго Валцер Танц Чевли Чувајте Постабилни За Машки Чевли 29 Обновено
Латински Танго Валцер Танц Чевли Чувајте Постабилни За Машки Чевли 29

Карактеристики : 1 Материјал : Мека, дишечка стп кожа, издржлива и удобна за носење.2 Избрани врвки за чевл

DEN 1.67
Пентиус ПЕНТИУС Филтер Обновено
Пентиус ПЕНТИУС Филтер

Филтерот за воздух во кабината пентиус изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и и

DEN 2.33
Пренослив бебешки шетач прилагодлив држач за прашка за бебешки играчки за бебиња Обновено
Пренослив бебешки шетач прилагодлив држач за прашка за бебешки играчки за бебиња

1 Повеќекратна употреба4 типа на стилови на употреба, во зависност од способноста за одење на бебето, за �

DEN 0.67
Проактивна Нега На Лице Место Договор За Продолжена Услуга За Прекинувач 2910ал-Г-Моќ-Година Обновено
Проактивна Нега На Лице Место Договор За Продолжена Услуга За Прекинувач 2910ал-Г-Моќ-Година

Услугата За Нега на Фондацијата ХП (Нега На Фондацијата ХП) е составена од сеопфатни хардверски и софтве

DEN 2.33
Бекарнли 042-Филтер За Воздух Во Кабината Обновено
Бекарнли 042-Филтер За Воздух Во Кабината

Делови од Бек / Арнли ги исполнуваат странските спецификации ЗА ОЕ на таблички ЗА форма, вклопување и фу�

DEN 1.33
Фудбал Кошарка Пепелник Домашни Украси Модерен Мебел За Домашна Работна Површина Обновено
Фудбал Кошарка Пепелник Домашни Украси Модерен Мебел За Домашна Работна Површина

Фудбал Кошарка Пепелник Домашни Украси Модерен Мебел За Домашна Работна Површина Опис : дизајнот На држ

DEN 143.84
Intel NUC Pro Cit Висок Nuc11tnhi Barebone Систем-Приклучок BGA - - Intel Core i5-1135G 2.4 GHz-Intel Iris Xe Графика-Црна Обновено
Intel NUC Pro Cit Висок Nuc11tnhi Barebone Систем-Приклучок BGA - - Intel Core i5-1135G 2.4 GHz-Intel Iris Xe Графика-Црна

Intel® Nuc Колекции Комплетот Intel® nuc има прилагодлива табла и шасија кои се подготвени да прифатат широк сп�

DEN 2.33
Плус големина Високи Бургундски Огледало Рефлексија Дизајнер Печати Слинки Лента Црни Капри Панталони Обновено
Плус големина Високи Бургундски Огледало Рефлексија Дизајнер Печати Слинки Лента Црни Капри Панталони

Пролет во новата сезона Со Бургундија Огледало Одраз Дизајнер Печати панталони! Слинки со средна Тежин�

DEN 1312.00